Seniorzy w centrum informacji
Dziś w naszym gronie seniorów mieliśmy przyjemność gościć panie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrołęce. Podczas spotkania rozmawialiśmy o świadczeniach emerytalnych, przysługujących nam prawach oraz możliwościach, z których możemy skorzystać. Była to bardzo cenna i pouczająca rozmowa, która pozwoliła rozwiać wiele wątpliwości.
Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Takie spotkania są dla nas niezwykle ważne!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!