Dzień pełen rozmów i uśmiechu
Wczoraj odwiedziły nas panie oraz młodzież z Hufca Pracy w Ostrołęce. Spotkanie upłynęło w bardzo serdecznej atmosferze – były ciekawe rozmowy, wspólne gry, a także śpiew, który połączył wszystkich bez względu na wiek
Dziękujemy za tę obecność, dobre słowo i wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy ponownie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!