Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Wspaniała impreza i choć z nieba trochę deszczu to w zabawie i występach to nie przeszkadzało. Pozdrawiamy
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!