Logo DZIENNEGO DOMU "SENIOR+ W DURLASACH"

Pożegnanie Lata w Sercu Mazowsza

Ocena 0/5

To była sobota pełna uśmiechów, tańców i wspólnej radości!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami żegnali lato na boisku w Durlasach – zarówno najmłodszym, jak i tym trochę starszym.

Były emocje sportowe, zabawa dzieci na dmuchańcach, wspólne śpiewanie przy harmonii, klimatyczne ognisko   oraz szalona zabawa taneczna z zespołem MBM.

Atmosfera była naprawdę wyjątkowa – a najlepszym dowodem są te zdjęcia!   
Do zobaczenia na kolejnych wspólnych wydarzeniach!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności